Jesteśmy jedną z najstarszych w Kielcach szkół nauki jazdy. Szkoła Jazdy ENIGMA została założona dnia 1.09.1991. Od tego czasu wyszkoliliśmy ponad 38000 osób. Za swą siedzibę SJ ENIGMA obrała sobie budynek przy ul. Paderewskiego 14 w Kielcach i mieści się tam do dnia dzisiejszego.

PRAWO JAZDY
Szkoła Jazdy ENIGMA organizuje kursy na prawo jazdy kategorii: A, A1, A2, AM, B, B-automat, B1, BE, C, CE. W zakresie kategorii B proponujemy dodatkowo auto z automatyczną skrzynią biegów dla osób niepełnosprawnych – posiadamy specjalnie przystosowany dla nich pojazd. Szkoła Jazdy ENIGMA jest ośrodkiem dysponującym nowymi pojazdami szkoleniowymi takich samych marek jak w WORD Kielce.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE
Zapraszamy na kursy kwalifikacji zawodowych w zakresie kat C, CE, D, DE. Organizujemy kursy na kwalifikację wstępną, przyspieszoną i uzupełniającą oraz szkolenia okresowe.

BADANIA LEKARSKIE I PSYCHOLOGICZNE
Posiadamy swojego lekarza, który na miejscu w każdy piątek wykonuje badania lekarskie, oraz własną pracownię psychologiczną dla kierowców zawodowych. Aby zapisać się na badanie wystarczy zadzwonić – tel. 602309181

TEORIA
Kursancie – jeżeli nie chcesz uczęszczać na wykłady uruchomimy dla Ciebie Pakiet pod nazwą “Teoria w domu” abyś komfortowo mógł przygotować się do zajęć praktycznych. Pakiet zawiera również całą bazę oficjalnych państwowych pytań testowych. Program działa na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Możesz go zakupić w naszym sklepie pod linkiem: https://enigma.kielce.pl/szkola_jazdy/inne/sklep-internetowy/

PŁATNOŚCI
Za wszystkie usługi możesz zapłacić gotówką, przelewem, lub kartą kredytową.

SZKOLENIE
Nasza szkoła jazdy gwarantuje wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Ośrodku Szkoleń Kierowców ENIGMA zwracamy osobistą uwagę na każdego z naszych uczniów i staramy się, aby każdy z nich był zadowolony. Zatrudniamy najbardziej wszechstronnych wykładowców i instruktorów z niespotykanym poziomem cierpliwości, profesjonalizmu i uwagi poświęcanej każdemu naszemu kursantowi.
Nasi instruktorzy jazdy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami – przyjdź i przekonaj się sam.
Zapraszamy!